Zespół Global Promotion Gifts

Anna Barbarowicz, prezes zarządu, general brand manager

Branża farmaceutyczna nie ma dla niej tajemnic. W wieku 19 lat rozpoczęła pracę jako pomoc apteczna. Następnie rozwijała swoją karierę w hurtowni farmaceutycznej (od stanowiska w magazynie do kierowania działem obsługi aptek). Po drodze ukończyła studia magisterskie z zakresu marketingu i zarządzania na Uniwersytecie Gdańskim, pracowała w znanym w branży farmaceutycznej wydawnictwie medycznym, była współwłaścicielką agencji reklamowej, aby finalnie wykorzystać całą swoją wiedzę i doświadczenie w Global Solution Group.

Doskonale wyczuwa potrzeby rynku i klientów. Słucha ich potrzeb i dostosowuję do nich swoją ofertę, służąc radą oraz pomocą. Prawo farmaceutyczne ma w małym palcu, co sprawia, że oferta Global Pharma Products nie tylko jest trafna, ale też zgodna z wytycznymi tej ustawy.

 

Paulina Tkacz - sales manager

Jest młodą, ambitną i obowiązkową osobą ukierunkowaną na sukces. Doświadczenie w sprzedaży zdobyła w firmach szkoleniowych oraz agencjach reklamowych. Perfekcjonistka, uwielbiana przez klientów za całościową i profesjonalną obsługę. Zajmuję się kompleksowo największymi klientami spółki oraz nadzoruje pracę sprzedawców terenowych.

 

Na zespół Global Pharma Products składa się wiele zaangażowanych i profesjonalnych osób, których doświadczenie zapewnia najwyższej jakości obsługę. Wśród nich znajdują się: lokalni handlowcy, graficy, specjaliści do spraw marketingu, tłumacze oraz spedytorzy. W związku z rozwojem firmy, zespół sukcesywnie powiększa się o nowych pracowników.